Усі витрати з трансплантації органів будуть оплачуватися державою

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова увійшла до пілотного проекту з трансплантації органів. Зміни до відповідної постанови уряду уже опубліковано. Лікарня укладає договори на всі види трансплантації, повідомив у Facebook генеральний директор лікарні Олег Самчук.

Що це означає для пацієнтів? Усі медичні послуги з трансплантації оплачуватимуться державою. Пацієнти, яким потрібна трапсплантація, самі обирають заклад, в якому хочуть провести пересадку того чи іншого органу, а згодом у ньому консультуватися у спеціалістів.

Тарифи на трансплантацію відкориговано:

  • алотрансплантація нирки (від живого донора) – 323798 грн;
  • алотрансплантація нирки (посмертно) – 397884 грн;
  • трансплантація серця/комплексу «серце-легені» – 609366 грн;
  • пересадка печінки/частини печінки (посмертно) – 929125 грн;
  • донорський етап щодо кожного органу – 74086 грн.

«Разом з нами до Пілоту додалося ще 12 медзакладів, 9 з яких планують займатися органною трансплантацією. Частину з них протягом останніх кількох місяців ми активного консультували і в подальшому готові їм у всьому допомагати. Вважаю, що в кожному регіоні мають пересаджувати органи, бо потреба в операціях з трансплантації величезна. Усі, хто потребує трансплантації, можуть звертатися до нашого закладу і ставати до «листа очікування», – пише Олег Самчук.

Раніше у пілотний проект МОЗ з трансплантації була включена Львівська обласна клінічна лікарня, тепер додалася ще й Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги.

Нагадаємо, у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги цього року вже провели п’ять операцій з трансплантації органів: пересадили серце і чотири нирки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here