У середу, 19 грудня, у відділенні інтенсивної терапії Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ», що розташована на вул. Лисенка, 31, запустили в роботу три апарати для лікування маленьких пацієнтів. Відтепер кардіограф, інфузомат та апарат штучної вентиляції легень будуть рятувати життя дітям, яким ще не минуло й місяця, а також пацієнтам до 18 років, що мають різні патології. Устаткування для медичного закладу закупила львівська філія ПАТ «Кредобанк».

«Нам дуже приємно, що ми отримали такий подарунок до дня Святого Миколая. Потреба в подібному обладнанні залишається, адже у відділенні інтенсивної терапії неможливо передбачити, скільки тут перебуватиме пацієнтів і як довго триватиме їхнє лікування. Тому обладнання у палатах має відповідати часові й усім технічним вимогам. Зокрема, без апарата штучної вентиляції легень «виходити» пацієнтів майже неможливо, їх має бути стільки, як ліжок, навіть на один-три більше», – пояснила головна лікарка ОХМАТДИТу Мар’яна Возниця.

Обладнання – швейцарського виробництва.

«Завдяки сучасному комплексу, можна до мілілітрів врахувати дихальний об’єм суміші, яка переноситься до легень дитини. А вони можуть мати 10-20 мл. За допомогою режимів, установлених на апараті штучного дихання, ми на моніторі можемо бачити, що відбувається з дитиною і чи ми правильно вибрали стратегію виходжування того чи іншого пацієнта», – розповіла анестезіологиня відділу інтенсивної терапії Оксана Гаврилишин.

Закупівля трьох апаратів обійшлася доброчинцям майже у 1 млн грн.

«Ми вирішили, що кожного року даруємо те, що не має суттєвого впливу на життя людей, які не дають радості. Тому цього року подумали: гроші треба використати з користю, для доброї справи», – зазначив голова правління ПАТ «Кредобанк» Ґжеґож Шатковскі.

До слова, щороку у відділенні інтенсивної терапії лікарні ОХМАТДИТ лікується до 400 пацієнтів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here