Завідувачку відділення 1-ї міської клінічної лікарні імені Князя Лева судитимуть за професійне недбальство, внаслідок якого померла людина. Прокуратура завершила розслідування і передала справу до суду.

Лікарку підозрюють у неналежному виконанні свої професійних обов’язків та недбалому ставленні до них, що в результаті спричинило смерть людини.

Випадок трапився ще 27 грудня 2017 року. 39-річний поцієнт поскаржився на головні болі та постійну закладеність носа. Його скерували на операцію.

«З’ясувалось, що до проведення операції, згідно з аналізами, у потерпілого виявили гостре запалення слизової оболонки, що забороняло будь-яке оперативне втручання. Проте лікар проігнорувала цей факт, не провівши належної діагностики хворого, знехтувавши додатковими дослідженнями і обстеженнями, прооперувала потерпілого», — повідомляє прокуратура.

Як наслідок, після операції у пацієнта розвинулась вірусно-бактеріальна інфекція, сепсис, в результаті чого він помер.

У прокуратурі не повідомляють медзакладу, в якому це сталося, одна з власних джерел ZAXID.NET дізнався, що випадок трапився у 1-й міській клінічній лікарні імені Князя Лева.

Завідувачці відділення повідомили про підозру за ч.1 ст.140 КК України (неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником). Стаття передбачає позбавлення волі до 2 років.

Справу передали на розгляд суду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here