Олександра Бурда у січні перемогла в конкурсі на цю посаду

Львівська облрада прийняла рішення про призначення керівників двох комунальних закладів –Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» та Школи вищої спортивної майстерності.

Директоркою комунального некомерційного підприємства «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» затвердили Олександру Бурду, яка раніше перемогла у конкурсі на цю посаду. З нею укладуть контракт на п’ять років.

При цьому голова облради Олександр Ганущин попередив Олександру Бурду про те, що їй доведеться приймати непопулярні рішення, зокрема, щодо вивільнення приміщень.

Директором комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності» стала Уляна Штангрет. Вона з 2005 і дотепер працювала в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Нагадаємо, на сесії у лютому депутати Львівщини затвердили керівників 10 обласних установ, окрім директора «ОХМАТДИТу». Призначення Олександри Бурди, яка перемогла у конкурсі на цю посаду, перенесли. Перший заступник голови облради Богдан Гагалюк висловив зауваження щодо цього призначення. Він повідомив, що Олександра Бурда має додатково представити бачення модернізації колективу лікарні, оскільки усі заступники керівника – люди пенсійного чи передпенсійного віку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here