Канадські благодійники подарували Львівській міській дитячій лікарні, що на вул. Орлика, обладнання вартістю понад 10 млн гривень. За цю суму облаштували нейрохірургічну операційну, закупили 8 надсучасних спеціалізованих приладів, які допомагатимуть лікарям у проведенні операцій. Зокрема, серед них мікроскоп, дихальний апарат, пристрій УЗД, електротрепан, система спостереження за пацієнтами, набір для фіксації голови та операційний стіл.

На сьогодні це одне з найпотужніших відділень нейрохірургії на Західній Україні. Воно переважно спеціалізується на черепно-мозкових та спинальних травмах, вроджених вадах розвитку, набутій гідроцефалії, об’ємних та загальних процесах центральної нервової системи. Це модерне обладнання дасть змогу виконувати надскладні операції дітям з мінімальним травматизмом та надавати максимально якісну допомогу.

Окрім медичної техніки, в рамках співпраці SickKinds Hospital канадські фахівці провели вже дві операції з трьох запланованих. Оперуватимуть діток не тільки зі Львова, а й з усіх куточків України. Однак попередньо потрібно пройти консультацію.

Також набиратися досвіду приїхали нейрохірурги з Києва, Луцька, Запоріжжя та Ужгорода, які мали змогу спостерігати за операцією.

Нагадаємо, що 2014 року за співпрацею міській дитячій лікарні було подаровано набір нейроендоскопічного обладнення вартістю 86 тис. доларів. В рамках спільного проекту з канадцями в 2013 році було створено і нейрохірургічний відділ, який вже сьогодні є найпотужнішим в Львівській області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here