Апарат УЗД – у подарунок. Благодійники передали міській дитячій клінічній лікарні УЗД-сканер експертного класу. Таке обладнання забезпечує найточнішу діагностику, особливо у новонароджених та дітей раннього віку.

«Ми виявили, що у дитинки було запалення нирок і станом на зараз – супер: нирки не збільшені, тобто ультразвукова динаміка позитивна і картинка, зображення дуже якісне, що дозволяє виявити навіть мінімальні зміни, якщо вони є», – розповіла після обстеження немовляти Мар’яна Даниляк, лікар ультразвукової діагностики.

Апарат нового покоління лікарні подарував банк, благодійний фонд якого постійно поповнюють вкладники.

«Усі кошти нашого благодійного фонду «Допомагати просто» зібрали клієнти «Приватбанку». Сподіваємся, що цей апарат принесе багато користі нашим маленьким найдорожчим пацієнтам», – розповів заступник директора «Приватбанку» на Львівщині Володимир Фальчук.

Значно докладніше обстеження, ніж звичайне УЗД, зможуть отримати усі пацієнти дитячої лікарні, але найперше – новонароджені.

«Ну, наприклад, ми обстежуємо мозок новонароджених дітей, а тепер завдяки цьому апарату ми можемо обстежувати, крім загальної картини мозгової, крововиливи і так далі – ще і судинний малюнок центральної нервової системи», – пояснив головний лікар міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт.

Практично в усіх немовлят у лікарні перевіряють нервову систему, а також кульшові суглоби, гостроту слуху і судини серця. На новому УЗД-сканері ці обстеження будуть максимально об’єктивними.

«Я вірю, я є оптиміст, що ситуація буде мінятися на краще, але в сьогоднішньому часі треба дякувати тим людям, які допомагають і які витрачають свої приватні кошти, щоб ми мали краще обладнання», – наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

Лікувальні заклади у Львові за останні роки мало не щомісяця отримують допомогу від благодійників. Щоправда, здебільшого – від закордонних.

«Ми працювали впродовж років так, що тепер будь-який благодійник, який приходить – приходить тому, що нам довіряє. Вірить, що це обладнання буде поставлене, що воно буде якісно працювати, не буде простоювати під пеленкою тільки тому, що хтось чогось не вміє чи не знає», – розповів начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб.

Вартість подарованого УЗД-сканера – майже 2 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here