Оскільки пацієнт – потенційний носій вірусу, лікар оглядає його у спецодязі, який одразу утилізується

На Львівщині медики показали як діятимуть, якщо до них звернеться людина з підозрою на коронавірус. Про це йдеться у соціальному відеоролику, який зняла ЛОДА спільно з ТРК «Перший західний».

За легендою, чоловік повернувся з Італії за кілька днів до цього. Спочатку проблем зі здоров’ям не помічав, а вчора відчув слабкість, піднялась температура. Відтак, прийшов до свого сімейного лікаря на огляд до амбулаторії.

Оскільки пацієнт – потенційний носій вірусу, лікар оглядає його у спецодязі, який одразу утилізується, інструменти та приміщення дезінфікують, а пацієнтів, які на той час перебували в амбулаторії, просять вийти з приміщення.

Лікар викликає швидку – до пацієнтів із підозрою на коронавірус медики приїжджають у спецодязі. Чоловіка оглядають, після цього доправляють до інфекційної лікарні та розміщують у боксі. Тут пацієнта з умовною підозрою знову оглядають, роблять швидкий тест на грип, якщо тест негативний, то роблять ще два аналізи і відправляють їх у Київ на дослідження.

Нагадаємо, що для хворих із підозрою на коронавірус у обласній інфекційній лікарні підготували спеціальні палати, в яких зможуть розмістити до 300 хворих із Covid-19. Персонал лікарні готовий до надання допомоги таким хворим та забезпечений засобами захисту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here