Пологи або вік не завжди добре позначаються на інтимному житті жінки, а іноді навіть призводять до наслідків, що погіршують якість життя. Йдеться про такі поширені проблеми, як зниження м’язового тонусу статевих органів, що призводять до різних форм нетримання сечі та неприємних відчуттів під час статевого акту. І якщо у світі вже давно вирішили, як боротися з такими проблемами, то в нашому суспільстві їх все ще прийнято замовчувати. А незадоволеність в одній сфері життя, як відомо, позначається й на інших.

«Наші жінки часто залишаються наодинці з інтимними проблемами, зокрема й тому, що не бачать їх ефективного рішення, – сказала Ірина Дасюк, представник клініки «Леодерм». – Але сучасна медицина не стоїть на місці і вже давно знайдено безпечні шляхи для подолання гінекологічних проблем такого типу. Серед них – лазерна вагінопластика, ексклюзивна для Західної України послуга, запроваджена у нашій клініці».

Унікальність послуги лазерної вагінопластики в її безпечності та високій ефективності. Ця малоінвазивна процедура – чудова альтернатива складної операції або дороговартісного лікування. Недарма в Європі та Сполучених Штатах така методика стала звичайним явищем і нічим не відрізняється від, наприклад, походу до стоматолога. Адже сучасні жінки хочуть відчувати себе привабливими і впевненими, незважаючи на вік або сімейні обставини. Тепер ці фактори не будуть перешкодою і для українських представниць прекрасної половини – завдяки лазеру нового покоління Asclepion MCL 31 Dermablate, що застосовується у кліці «Леодерм». Його спеціальна насадка дозволяє точково впливати на власну пластинку слизової піхви, в якій стимулюється вироблення колагену.

«Як наслідок, відновлюється еластичність та вологість слизової, усувається синдром релаксації піхви, покращується зовнішній вигляд статевих органів, – зазначила Наталя Сливка, акушер-гінеколог Клініки «Леодерм». – Ця процедура є безболісною та вирішує такі проблеми, як нетримання сечі у жінок, атрофічні кольпіти, а також покращує якість статевого життя».

Тривалість процедури – лише 15 хвилин, без наркозу, медикаментозного чи стаціонарного лікування, без болю та післяопераційних швів. І найголовніше – жінки справді відчувають позитивні зміни. Пацієнтки клініки «Леодерм», що скористалися послугою, відзначають підвищення ерогенної чутливості та збільшення частоти оргазмів. А значить, отримують більше задоволення від життя у всіх його проявах. Заради цього і працюють спеціалісти «Леодерм» – клініки, яка робить найновіші досягнення світової гінекології доступними і для українських жінок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here