Володимир Гірняк

голова координаційної ради партії «Громадянська позиція», заступник голови Львівської облради у 2015-2019 рр.

Усі керівники комунальних закладів мають призначатися на конкурсній основі. Причому конкурси мають бути абсолютно прозорими, із громадським обговоренням.

Чому ми у Львівській облраді зійшлися на такому варіанті? Комунальні заклади – це не приватна власність того чи іншого керівника. Це власність громади. І тому очолювати їх мають найкращі фахівці.

Минулого року ми практично завершили конкурси і призначили керівників у заклади культури. І вже сьогодні маємо перші позитивні результати – важко не помітити, яке нове дихання отримали, до прикладу, Дім Франка у Львові чи музей у Нагуєвичах.

Уже найближчим часом розпочнеться серія публічних конкурсів на посади керівників медустанов. В області є очільники, що керують закладами по два-три десятки років. Якщо їхня робота успішна, то, я переконаний, що представники влади, трудовий колектив і представники громадськості підтримають таких керівників, незалежно від стажу роботи. Коли ж людина просто обіймає посаду, вважаючи лікарню чи поліклініку мало не своєю вотчиною, і не встигає за вимогами часу, то очевидно, що на його місце має прийти новий ініціативний фахівець.

Свідомий того, що будуть гострі дискусії та суперечки. Але й це вважаю корисним, бо лише в публічних дебатах може народитися розуміння, яке допоможе прийняти оптимальне кадрове рішення. Дуже добре, що в цьому питанні є спільна позиція ЛОР, ЛОДА і громадськості – запроваджуючи зміни, відчуваємо колосальний спротив системи, проте справа рухається.

Наше завдання вдосконалити систему медицини. Це – вимога часу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here