Комісія облради вдруге не змогла обрати директора Львівського перинатального центру

Львівський обласний перинатальний центр й надалі не має директора

У суботу, 22 грудня, конкурсна комісія Львівської обласної ради мала назвати прізвище переможця конкурсу на посаду директора Львівського обласного перинатального центру. Але цього не сталося, жоден з кандидатів не набрав необхідної кількості голосів.

«Ситуація не ідеальна, але й не критична. Перинатальний центр працює, дітки народжуються. З моменту відкриття там відбулося уже понад 2,5 тисячі пологів. Після свят, найімовірніше, будемо оголошувати третій конкурс. На моє глибоке переконання, очолити центр має достойна і фахова людина зі сторони, яка має прийти і навести там лад», – сказав ZAXID.NET голова конкурсної комісії, заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк.

Нагадаємо, на цю посаду директора перинатального центру було п’ять претендентів:Ірина Біль, завідувачка гінекологічного відділення перинатального центру; Марія Малачинська, керівниця Львівського обласного центру репродуктивного здоров’я населення;Ігор Потапов, головний акушер-гінеколог області, в.о. директора перинатального центру; Михайло Степанчак, акушер-гінеколог львівського міського пологового будинку № 1; Володимир Лех, головний спеціаліст відділу материнства і дитинства департаменту охорони здоров’я ЛОДА .

Ірина Біль і Марія Малачинська були серед трьох претендентів на цю посаду у першому конкурсі, який був оголошений у березні 2018 року. Але під час першого конкурсу комісія не змогла визначити переможця, тому 30 жовтня був оголошений повторний конкурс.

Обрати керівника з другої спроби також не вдалося. У січні 2019 року оголосять третій конкурс.

В.о. директора перинатального центру є головний акушер-гінеколог області Ігор Потапов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here