Щасливий малюнок для “Щасливого кілометра”. Підприємство Fujikura, що успішно займається виготовленням продукції для автомобілів, ще й підтримує благодійні проекти. До Міжнародного дня захисту дітей підприємство влаштувало творчий конкурс поміж малюками своїх працівників на тему «Здорова дитина – щаслива родина».

«Я малював про здоров’я дитини. Про те, чим дитина має займатись. А вона має займатись спортом, вживати здорову їжу, не їсти чіпсів і не вживати алкоголь», – сказав Михайло, 11-річний учасник конкурсу.

«Я малювала маму, тата, себе і Софійку. Це така наша щаслива родина», – розповіли Божена і Софія, учасниці конкурсу.

Переможці конкурсу отримали подарунки. Найдостойніші роботи «підуть з молотка» під час благодійного вересневого забігу «Щасливий кілометр», що збирає кошти на обласну дитячу клінічну лікарню.

«Все це робиться для допомоги хворим дітям, які перебувають в лікарні ? Я хочу їм допомогти», – сказав 8-ми річний учасник конкурсу Вахтан.

«Найкращі роботи ми будемо виставляти на аукціон, який відбуватиметься 3 вересня під час забігу. І всі бажаючі зможуть взяти в ньому участь і тим самим докластися і до збору коштів на допомогу дітям і лікарні «ОХМАТДИТ», – пояснила перший заступник генерального директора компанії Fujikura Оксана Лашманова.

За зібрані кошти компанія Fujikura закупить «ОХМАТДИТу» потрібне обладнання.

«Після того, як ми відновимо операційний блок, буде велика потреба в тому, щоб його облаштувати. Найелементарніші, найпростіші витратні матеріали для операційної. А, скажімо, з коштовніших речей – це операційний стіл, операційна лампа та наркозні апарати», – пояснила Мар’яна Возниця, головний лікар дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ».

Окрім того Fujikura зробила подарунки всім працівникам, у кого є діти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here