Коли біжать усі. Компанія Avalon Inc. знову кличе на благодійний забіг «Run the world. Львівський напівмарафон». Відстань на 3, 10 чи 21 кілометр долатимуть у Львові любителі бігу вже 14 квітня. Мета – популяризація здорового способу життя та збір коштів на добру справу.

«Ми зробили ще більше дистанцій для того, щоб люди могли обрати більш комфортну для себе. Буде і дитячий забіг. Для нас велика честь бути організаторами такого заходу, до якого можуть долучитися люди, щоб допомогти», – сказала керівник відділу маркетингу компанії Avalon Inc. Юлія Лебедєва.

Минулого року вдалось зібрати 80 тисяч гривень. Цього разу збір продовжать, щоб придбати пневматичний джгут для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медцентру. Адже прилад, яким зараз користуються медики – вже виходить з ладу.

«Цей джгут дозволяє уникнути крововтрати під час операції і максимально зберегти кров пацієнта. Оскільки ми і так маємо дітей із знищеним імунним станом, в яких кожна краплина крові грає роль», – пояснив ортопед-травматолог Західноукраїнського дитячого медцентру Олександр Щуровський.

Прилад виготовлятимуть на замовлення у Сполучених Штатах Америки.

«Базову вартість, яку нам озвучили за апарати і коплектуючі до нього, то це є порядку 700 тисяч гривень. Ми чекаємо остаточного виставлення рахунку», – зазначила голова БФ «Крила надії» Наталія Ліпська.

Зареєструватися на забіг можна за посиланням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here