Стоматологічні клініки, діагностичні лабораторії, медичні центри – ми вже звикли, що багато таких закладів працюють як приватні структури. А от приватних лікарень, де можна було б зробити операцію та пройти реабілітаційний період у стаціонарі, дотепер у Львові не було. І це в той час, як в інших містах – Києві, Рівному, Івано-Франківську – вже працює одразу кілька таких приватних закладів з більшим чи меншим спектром послуг.

Команда професіоналів медичних закладів ЕКСПЕРТ вирішила змінити ситуацію, створивши першу у нашому місті приватну лікарню – таку, що пропонуватиме однаково комфортні умови як для хірургів високого класу, так і для пацієнтів.

«Клініки ЕКСПЕРТ, які мають великий досвід у наданні стоматологічних послуг показали високий рівень професіоналізму та сервісу обслуговування, а також їх доступність. Цю модель якісних та безпечних послуг ми хотіли перенести в лікувальний заклад. На сьогодні потрібна кардинально інша структура, де можна хворого оперувати, – каже Олексій Огурцов, керівник медичних закладів ЕКСПЕРТ – Тож я, передусім як лікар-хірург, мав на меті організувати таку лікарню, у якій лікарі могли б оперувати в якісних та сучасних умовах. А пацієнти – отримувати якісний сервіс та бути впевненими у своїй безпеці. Це і є наші головні пріоритети: сервіс та безпека».

Приватна лікарня ЕКСПЕРТ вже скоро відкриває свої двері у самому серці міста Львова за адресою вул. Шолом Алейхема,11. У цій триповерховій будівлі під одним дахом розташувалася поліклініка та стаціонар, в якому заплановано 50 ліжко-місць. Структура лікарні побудована так, щоб забезпечити повний цикл медичних послуг: лабораторна та апаратна діагностика, оперативні втручання різного рівня складності. В цій лікарні пацієнти можуть підписати декларацію із сімейним лікарем та отримати комплексні консультації в поліклініці від майже 20-ти спеціалістів: ЛОРа, ендокринолога, офтальмолога, кардіолога, невропатолога та ще багатьох фахівців. А після визначення проблеми зі здоров’ям тут запропонують її ефективне операційне вирішення за наступними напрямками: хірургія, гінекологія, урологія, дитяча хірургія, онкохірургія та інші. Лікарі закладу прагнуть перейняти кращий світовий досвід у створенні таких об’єктів.


Приватна лікарня ЕКСПЕРТ вже скоро відкриває свої двері у центрі Львова

«В американських клініках, де мені довелося побувати, я бачив відділення на 50 ліжок. Спершу думав, що це державна форма власності. Виявилося, що це корпорації або приватні лікарні, – ділиться враженнями дитячий хірург. – Цей приклад чудово ілюструє, що приватна медицина може бути на дуже високому рівні. І саме до цього рівня ми прагнемо досягнути тут, щоб забезпечити мешканців Львова гідними медичними послугами».

Спільне бачення цілей і справді об’єднує новостворену команду, яка переконана: сучасна хірургія не повинна потерпати від нестачі обладнання та дискомфорту приміщень. Тут вірять, що ваша дитина може посміхатися після операції і на другий день поспішати на перев’язку, бо їй не страшно. Що вам не треба розриватися між роботою та обов’язком, аби доглянути рідних, які лежать у палаті. І, загалом, що кожен пацієнт заслуговує на найбільш ефективні, передові методики лікування, які забезпечують швидше одужання та кращу якість життя. Йдеться, зокрема, і про малоінвазивну хірургію. До прикладу, її застосування в операціях при грижах мінімально травмує тканини, отже – гарантує відсутність косметичних дефектів та скорочує тривалість реабілітаційного періоду до однієї доби замість семи. У дитячих операціях батьків не лишають осторонь, розуміючи, що доводиться пережити мамі за наглухо зачиненими дверима операційної. В лікарні ЕКСПЕРТ рідні мають змогу спостерігати за процесом, знаходячись за великою вітриною, розуміючи, що кожен етап під контролем, все досконало простерилізовано, а негативний психологічний вплив операції зведений до мінімуму.

Довіра – це взагалі один з пріоритетів закладу. Від вже згаданих відкритих вітрин до рецептів, у яких вам не «понаписують» зайвого, від прозорої оплати за послуги до лише необхідних обстежень та аналізів. Тут будують стосунки «лікар-пацієнт» виключно на чесних засадах.

«У нас буде разова оплата послуг за прайсом, у яку включено абсолютно все – від консультації до матеріалів, від операції до післяопераційного догляду, – каже керівник мережі медичних закладів ЕКСПЕРТ Олексій Огурцов – Бо ми розуміємо, що пацієнт, потрапляючи на лікування, хоче знати, за що платить. І, відповідно, отримати якісний сервіс без зайвих турбот, хвилювань чи непередбачуваних витрат. Тобто, людина приходить, отримує якісні медичні послуги і спокійно повертається додому».

І все для досягнення поставлених цілей лікарня вже має: хірурги вищої категорії, що продовжують практикувати як в Україні, так і за кордоном. Сучасне малоінвазивне обладнання, яке знижує травматичність операційних втручань. Та найголовніше – запал в очах, синхронність планів і бажання працювати так, щоб не ми виїжджали на операції за кордон, а, навпаки, пацієнти з інших країн приїжджали до наших хірургів.

«На сьогоднішній день ряд закордонних лікарів професорів дали свою згоду на партнерство та проведення оперативних втручань в лікарні ЕКСПЕРТ. Тож ми маємо надію, що на базі цієї лікарні будемо робити якісні новітні майстер-класи, показувати сучасні технології», – ділиться планами хірург Центру гриж лікарні ЕКСПЕРТ. Та додає: «Щоб робити це, треба бути майже фанатично відданим своїй справі. І я радію, що саме такі люди зібралися тут».

Зібралися, щоб запропонувати львів’янам новий формат медичного закладу, щоб посприяти здоровій конкуренції та довести: медицина в Україні може бути на високому, міжнародному рівні. Перший сміливий крок у сфері сучасної приватної хірургії у Львові зроблено. І хочеться вірити, що він стане початком нового шляху, справжнім драйвером змін, які подарують можливість обирати серед кращого. Адже коли йдеться про життя і здоров’я – інакше й не може бути.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here