Колектив «Чорнобильської лікарні» висловив підтримку своєму керівникові

Директора Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру Андрія Синюту після сплати застави звільнили з-під варти

Трудовий колектив Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру опублікував колективне звернення, в якому висловив підтримку затриманому раніше за підозрою у корупції директорові центру Андрію Синюті.

«Колектив центру обурений фактом затримання правоохоронними органами директора нашого центру Синюти Андрія Володимировича. Його затримання спрямоване на дискредитацію цієї людини та дискредитацію КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»… Враховуючи неодноразові провокативні дії щодо лікарів Львівщини і в країні загалом, висловлюємо недовіру будь-яким звинуваченням на адресу нашого колеги, товариша, керівника», – йдеться у колективному зверненні співробітників Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, опублікованому 27 грудня.

Нагадаємо, директора Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру (більше відомого як «Чорнобильська лікарня») Андрія Синюту підозрюють у причетності до корупційної схеми медичних закупівель. У вівторок, 24 грудня, його затримали під час отримання хабара у розмірі 24,5 тис. грн, від директора та бухгалтера львівської фірми «Едвіл». У четвер, 26 грудня, Галицький районний суд Львова обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із альтернативою 115 тис. грн застави.

За інформацією головної прокурорки Львівської області Ірини Діденко, яку вона оприлюднила у п’ятницю, 27 грудня, до корупційної схеми причетні понад 10 лікарень Львова та області. Не виключено, що про підозру найближчим часом можуть оголосити й іншим керівникам медичних закладів.

Андрій Синюта, за словами прокурорки, сплатив заставу у розмірі 115 тис. грн і був звільнений 27 грудня з-під варти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here