В інфекційному корпусі Олександрівської лікарні вже немає вільних ліжок

В Олександрівській лікарні Києва з коронавірусом перебуває четверо священників зі Свято-Успенської Почаївської лаври в Тернопільській області, але чому їх перевезли саме в столицю – невідомо. Про це розповіла директор департаменту охорони здоров’я Київської міської держадміністрації Валентина Гінзбург, інформує «Громадське».

«За інформацією головного лікаря, сьогодні там четверо священнослужителів із Почаєва. У нас у кожній інфекційній лікарні є священнослужителі, але без уточнення з якої вони церкви. Але найбільше їх в Олександрівській лікарні», – зазначила Гінзбург.

У відповідь на питання, чому тернопільські священники госпіталізовані в Києві, Гінзбург відповіла, що не може пояснити. Вона також додала, що в інфекційному корпусі Олександрівської лікарні вже немає вільних ліжок.

За словами Гінзбург, столичні лікарні не можна назвати кращими, бо усі установи, визначені для лікування Covid-19, забезпечені всім необхідним, «всюди проводяться консультативні обходи, консиліуми, а не тільки в Олександрівській лікарні».

Як інформував ZAXID.NET, раніше стало відомо, що в Олександрівську лікарню госпіталізований 69-річний митрополит Тернопільський і Кременецький УПЦ МП Сергій (Генсіцький). В архієрея діагностували коронавірусну інфекцію.

16 квітня головний санітарний лікар області Оксана Чайчук на нараді в Тернополі розповіла, що в Почаївській лаврі, яка належить УПЦ МП, може бути спалах коронавірусу, але його не можуть підтвердити через відмову настоятеля від співпраці.

На Великдень там зафіксували порушення умов карантину, через що було розпочато кримінальне провадження.

У той же день стало відомо, що в Почаївській лаврі помер 76-річний монах. За інформацією джерел одного з місцевих видань, у ченця був коронавірус, але офіційного підтвердження цієї інформації немає.

20 квітня в місті підтвердили 13 нових випадків коронавірусу. З 21 квітня на карантин закрили все місто Почаїв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here