У п’ятницю, 4 серпня, головного лікаря 3-ї стоматологічної поліклініки знову не допустили до робочого місця. Як повідомили в департаменті гуманітарної політики ЛМР, зараз щодо цього складаються відповідні акти та скеровують звернення у правоохоронні органи. Також укладено угоду з Муніципальною дружиною про цілодобову варту 3-ї стоматполіклініки. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«Головний лікар 3-ї стоматологічної поліклініки викликав патрульну поліцію, і складаються акти з муніципалами про його не допуск до робочого місця. Щоб головний лікар мав змогу працювати, управління охорони здоров’я визначило для нього і головного бухгалтера стоматологічної поліклініки робочі місця у приміщенні управління охорони здоров’я.

Також скеровано відповідні звернення до правоохоронних органів міста Львова та Львівської області», – розповіла директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

Нагадаємо, 2 серпня працівники 3-ї комунальної стоматологічної поліклініки Льовова заблокували вхід до медзакладу, протестуючи проти новопризначеного головного лікаря Юрія Павліва та проти запропонованої мерією реформи комунальної стоматології Львова.

Комунальні стоматологічні поліклініки міста мали стати комунальними некомерційними підприємствами відповідно до ухвал сесії міської ради. Кошти з міського бюджету для них мали виділятись не на заробітну плату і утримання закладу, а на лікування стоматологічних захворювань у дітей і пільгових категорій населення. Ті ж, хто не належать до пільгових категорій, мають платити офіційно в касу, згідно із затвердженою калькуляцією послуги. За цим принципом зараз працює лише 1 стоматполіклініка.

«Ми змінили систему, і тепер кожен лікар офіційно заробляє гроші, а місто фінансує програми безкоштовної допомоги людям пільгових категорій і дітям. У нас 90% колективу розуміють, що іншого шляху немає, що це потрібно було змінити, щоби не платити мінімальну заробітну плату, а визначити належний відсоток, який лікар заробив, щоб він мав гідну зарплату, а всі кошти за надану допомогу йшли в касу», – розповів головний лікар комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка №1» Петро Питльований.

За його словами, закладу з міського бюджету виділили кошти на оновлення основних засобів і на відшкодування наданої допомоги за пільгові категорії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here