Дослідники із канадського медичного центру Sunnybrook, Університету імені Макмастера та Університету Торонто культивували та ізолювали коронавірус SARS-CoV-2 – збудника, який відповідає за поширення коронавірусної інфекції Covid-19.

Як сказано у повідомленні Sunnybrook, ізольований вірус допоможе дослідникам у Канаді та в усьому світі розробити діагностичні тести, методи лікування та вакцини, а також краще зрозуміти біологію, еволюцію та клінічне протікання важкого гострого респіраторного синдрому SARS-CoV-2.

Дослідники стверджують, що змогли ізолювати вірус упродовж кількох тижнів. Вони також повідомили, що культивували коронавірус на основі двох клінічних зразків.

За повідомленням Sunnybrook, канадські дослідники передадуть результати своєї роботи фахівцям з інших країн.

Нагадаємо, коронавірусна хвороба Covid-19 поширилася наприкінці грудня з китайського міста Ухань. Її збудником став важкий гострий респіраторний синдром SARS-CoV-2. Спершу повідомлялося, що вірус поширився з ринку, на якому торгували рибою і живими тваринами.

З кінця грудня і по теперішній час від наслідків коронавірусу померли понад 5 тис. людей, а захворіли – понад 145 тис. Найбільше смертей зафіксували в Китаї, Італії та Ірані. Зокрема, серед померлих від коронавірусу в Італії є одна українка.

В Україні також зафіксували смерть від коронавірусу: померла 71-річна жінка з Радомишля Житомирської області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here