Супрун: на створення системи телемедицини потрібен час і відповідна технічна інфраструктура

До України невдовзі прибуде делегація канадських спеціалістів, які допомагатимуть у створенні системи телемедицини. Про це під час свого перебування в Оттаві з робочим візитом розповіла в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, повідомляє «Укрінформ».

«Наступного тижня Київ відвідає міністр охорони здоров’я Онтаріо, щоб підписати із нами меморандум. Першим його практичним кроком стане приїзд експертів, які займаються телемедицину у провінції», – сказала Супрун

За її словами, експерти зроблять аналіз і дадуть свої рекомендації щодо того, як найкраще створити цю систему. «У нас є кошти на це, але ми хочемо, аби процес був добре організованим», – зазначила в.о. міністра охорони здоров’я.

Вона зауважила, що на створення повноцінної системи телемедицини потрібен час і відповідна інформаційна інфраструктура. «Це є досить важка справа. Необхідний інтернет, а у багатьох селах немає навіть 3G і комп’ютерів», – наголосила урядовець.

Вона додала, що створенням належної інфраструктури займатиметься Мінрегіонбуд, а МОЗ визначатиме, хто має надавати допомогу, як це має виглядати, які будуть протоколи надання допомоги, як відбуватиметься навчання лікарів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here