Відповідно до звернення Комісії з питань вищого корпусу державної служби Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження про ще один конкурс на заступника голови Національної служби здоров’я України.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я. Зазначається, що подача документів триватиме до 10 червня. Конкурс відбудеться 25 червня.

Відповідно до розпорядження КМУ кандидати повинні мати не менше трьох років стажу у соціальній сфері, сфері охорони здоров’я, надання послуг, фінансів, а також у благодійних організаціях.

Варто уточнити, що Національна служба здоров’я України була створена в березні 2018 року. Її головою став Олег Петренко. Партнерами НСЗУ станом на 2019 стали 1276 закладів охорони здоров’я первинної ланки, серед них 131 приватна клініка та 120 ФОП. Також договори з НСЗУ уклали 56 медичних закладів-учасників проекту реформування вторинної спеціалізованої медичної допомоги в Полтавській області.

Національна служба здоров’я України — центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій. НСЗУ є національним страховиком, який укладає договори із закладами охорони здоров’я та закуповує у них послуги з медичного обслуговування населення. НСЗУ контролює дотримання умов договорів та робить прямі виплати закладам за надані послуги.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here