Врятувати життя за умов карантину. В аеропорту Бориспіль нечасті пасажири – з України до Італії має вирушити літак.

До Палермо полетить маленька Софійка. За півтори роки життя на неї вже випало чимало недитячих випробувань. З народження у дівчинки неправильно сформовані жовчні протоки. Софійка потребує негайної пересадки печінки.

«Діагноз у дитини – біліарна атрезія жовчних шляхів. Встановили діагноз, як всі дітки – захворіла на гепатит, а потім після жовтухи почала ніжки скручувати, а потім не могла сходити в туалет», – розповідає тітка Софійки Олеся Степанюк.

Операція з трансплантації печінки коштуватиме 146 тисяч євро. Родичі дівчинки розповідають, що життєво необхідні кошти збирали всією Україною. По допомогу звернулись і до мецената Андрія Мацоли.

«Одразу було прийнято рішення, що ми допоможемо. В першу чергу це сума, якої не вистачало до вартості операції, це оплата медичного борту. І це сума, яка необхідна родині аби ці 4-6 місяців вони могли перебувати в Італії. Ми маємо надію, що історія Софійки матиме щасливе продовження», – сказала прессекретарка мецената Андрія Мацоли Катерина Стефанюк.

Донором для дівчинки стане її хрещений батько. Після чотиримісячної післяопераційної реабілітації Софійка має повернутися додому.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here