Саме тому на святкуванні 10-тиріччя фахівці клініки ділилися не лише спогадами, а й планами на майбутнє. Серед них – запровадження та розвиток нових напрямів, покликаних не лише допомагати жінкам народжувати, а й забезпечити їх повним комплексом послуг для краси та здоров’я.

Зокрема, в Клініці Альтернатива вже зараз працює точна діагностика раку шийки матки, який щороку забирає життя близько 5-ти тисяч українських жінок. Це захворювання може бути діагностовано на ранніх стадіях, якщо вчасно звернутися до фахівців. «Серед жінок репродуктивного віку найбільша кількість помирає вір раку шийки матки, – каже Наталія Володько, професор кафедри онкології та медрадіології ЛНМУ ім. Д. Галицького, – І це дуже болить, бо ця хвороба, як ні одна інша, може бути повністю попереджена. При виникненні інвазійного раку відбуваються поступові зміни клітин на поверхні шийки матки і ці зміни можна виявити. Тому кожна жінка з початком статевого життя має прийти на цитологічне обстеження та первинне hpv-тестування для того, щоб з’ясувати свої ризики».

Рання діагностика не лише може врятувати життя, а й дарує шанс на материнство. Так, з 3800 пацієнтів, прийнятих у Клініці Альтернатива, у 1800 було діагностовано початкові стадії онкології, з них – 280 вагітних. «Весь спектр онкогінекологічної діагностики реалізується на теренах нашої клініки, – говорить Наталія Володько, – І наша гордість, що пацієнти після нашого лікування з нульовими стадіями раку, з передраком важкого ступеня, все-таки вагітніють, виношують діток, народжують в нашій установі».

Співпраця онкогінеколога, репродуктолога та гінеколога в межах однієї клініки дає більше шансів на успішні результати. А сучасне обладнання, яким оснащена клініка, дозволяє здійснювати маніпуляції з високою точністю та забезпечувати кращі умови для пацієнтів.

«За останні 6 років нами було зроблено більше 3-х тисяч переносів, – розповідає Іванна Корчинська, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, – На обліку клініки 905 вагітних після запліднення in vitro, що є надзвичайно хорошим показником. І ми продовжуємо нарощувати результативність, запроваджуючи тут ті речі, якими дихає сьогоднішня світова репродуктологія».

На скільки виросла клініка – видно у порівнянні з тим, з чого все починалося. «За результативністю ми починали з 25-30 відсотків успішності, тепер – сягаємо 75-80 відсотків, – ділиться досягненнями директор клініки, доктор медичних наук Ігор Палига, – Ми були одними з перших, хто почав запроваджувати репродуктивні технології на Західній Україні, а зараз кожного року до нас звертаються від 500 до 800 пар, половина з яких – вагітніє».

Пошук нових підходів та невпинна праця не лишаються непомітними: на святкуванні Дня народження клініки двоє лікарів отримали відзнаки за плідну роботу від Секретаріату Міської ради. Та найбільша вдячність для лікаря – це радість його пацієнта.

«Вже багато наших «результатів» зараз ростуть, бігають, ходять в школу, – каже доктор Ігор Палига, – І це, мабуть, найкраща винагорода, це позитивні емоції, це нове життя. І саме заради цього ми працюємо і розвиваємося».

Клініка Альтернатива і далі буде робити свою маленьку революцію, демонструючи рекордні показники та пропонуючи рішення актуальних проблем. Тут – розвіюють міфи про запліднення in vitro, популяризують ідеї ранньої діагностики раку шийки матки та вакцинації від папілома-вірусу людини, вголос говорять про естетичну гінекологію і про те, як вона може змінити життя жінок. 10 років досвіду і висока результативність дають право піднімати непросту проблематику, а віра у те, що ситуацію можна змінити на краще – надає сил рухатися далі, допомагаючи народжувати нове життя і плекаючи здоров’я майбутніх матусь.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here