З 1 вересня лікарям мають виплачувати надбавки у розмірі 70% посадового окладу

450 медичних закладів не подали заявки на виділення коштів для надбавок лікарям. Як повідомили у прес-службі МОЗ, про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час онлайн-наради з обласними департаментами охорони здоров’я.

За словами Степанова, відповідних звернень до Національної служби з охорони здоров’я не направили 450 закладів з 1,6 тис.

«Ми закликали обласні департаменти допомогти медичним закладам активніше подавати до НСЗУ заявки на отримання додаткових коштів для доплат медикам, запроваджених з 1 вересня. НСЗУ розпочала прийом заявок від медичних закладів на виділення коштів для виплати надбавок ще 11 вересня», – сказав він.

Голова МОЗ уточнив, що заявки не подав, зокрема, 51 заклад у Львівській області, 31 – у Дніпропетровській, 29 на Одещині та 27 у Києві.

Як зазначають у МОЗ, з 1 вересня лікарям мають виплачувати надбавки у розмірі 70% посадового окладу, медичним сестрам – 50% мінімальної заробітної плати, молодшому медичному персоналу – 25% мінімальної заробітної плати. Виплати здійснюються з бюджету через НСЗУ.

До слова, Міністерство охорони здоров’я при формуванні бюджету на 2021 рік заклало підвищення зарплат лікарям екстреної медичної допомоги до 22 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here