Для допомоги онкохворій малечі. Західноукраїнському дитячому медцентру подарували новий апарат. Гемоаналізатор придбали благодійні фонди «Крила надії» та «Таблеточки» за підтримки компанії «Київстар». Вартість обладнання – понад 3 мільйона гривень.

«В Києві такий апарат є. Але для того, що дітки не їздили в Київ і не стояли в чергах, ми вирішили, що буде правильно зробити такий апарат ще для хворих в Західній Україні», – сказала директорка з корпоративних зв’язків «Київстар» Ганна Захараш.

Прилад дозволяє визначити рівень хіміопрепаратів в онкохворих дітей. Без цього діти можуть отримати смертельну дозу випромінювання. Для його роботи потрібні й спеціальні реактиви. Річна потреба обійдеться у майже півмільйона гривень. Їх збиратимуть з допомогою флешмобу – марш розбишак, який стартує у соцмережах.

«Усі ми в дитинстві робили якісь справи, які, мабуть, не дуже подобались нашим батькам, ми бешкетували. Ми закликаємо згадати ці веселі історії, поділитися ними з друзями та пожертвувати кошти на придбання цих реактивів», – зазначила засновниця фонду «Таблеточки» Ольга Кудіненко.

Благочинні внески можна зробити через соціальну платформу Sharity, яку запустили до 20-річчя компанії «Київстар».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here