Перший заступник голови комітету з питань охорони здоров’я, депутат Верховної Ради від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Оксана Корчинська підписала позитивний висновок комітету щодо законопроекту №6327, який передбачає зміну фінансування системи охорони здоров’я. Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, інформують «Українські новини».

За її словами Корчинська як перший заступник голови комітету підписала висновок комітету замість його голови Ольги Богомолець (фракція «Блок Петра Порошенка»).

В.о. міністра зазначила, що це дозволить винести законопроект на голосування в зал.

Зазначимо, що сьогодні зранку 13 липня Супрун звинуватила Ольгу Богомолець у тому, що голова комітету «блокує можливість голосування закону сьогодні та початку медичної реформи».

За словами Супрун, Богомолець відмовлялася підписувати позитивний висновок комітету щодо законопроекту, який впроваджує медичну реформу.

В свою чергу, Ольгу Богомолець сьогодні госпіталізували до лікарні ДУС «Феофанія». Швидка забрала Ольгу Богомолець з Верховної Ради. Медики діагностували у неї «загострення хронічної хвороби», однак не уточнили, про яку саме хворобу йдеться.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here