Оркестр і актори Національного драматичного театру ім. Марії Заньковецької організували концерт просто неба у сквері біля 8-ї міської лікарні. У репертуарі були й українські народні пісні, і сучасні естрадні. Також читали вірші Ліни Костенко.

Акцію присвятили Дню медика, який в Україні відзначають 21 червня. Символічно, що на цю дату припадає і Всесвітній день музики. Головний диригент оркестру театру ім. Заньковецької Богдан Мочурад зазначив: «Ми підготували музику, що дарує емоції, яких, можливо, трохи бракує медикам зараз. У цей час вони втомлені і фізично, і емоційно. І, власне, завдання сьогоднішнього концерту – підняти їхній емоційний стан, подарувати гарний настрій, подарувати їм надію».

Генеральний директор-художній керівник театру Андрій Мацяк додав: «Якщо для естрадного артиста важливо все виспівати, для нього важливий звук, то актори співають серцем і душею».

Медперсонал лікарні та пацієнти насолоджувалися музикою із вікон та балконів. Чимало людей вийшло у дворик. Однак всі — у масках та дотримуючись соціальної дистанції.

Головний лікар 8-ї лікарні Василь Обаранець каже: «Ми вдячні заньківчанам за те, що вони, не зважаючи на обставини, до нас приїхали. І хочуть нас привітати. Я особисто люблю нашу традиційну українську музику. Але різних жанрів: від народної до рокової української естради».

До слова, нагадаємо, що цьогоріч Свято музики у Львові присвятять медикам.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here