Завдяки ДТЕК Добротвір нарешті має якісну карету швидкої

Донедавна лікарям пункту екстреної медичної допомоги «Добротвір» було і лячно і, навіть, соромно виїжджати за викликами. А все тому, що старенький УАЗ не відповідав навіть мінімальним вимогам перевезення хворих: пристрої лікарям доводилося тримати в руках, автомобіль не міг проїхати по бездоріжжю. Іноді авто взагалі зупинялося посеред дороги. Тож медикам навіть доводилося переносити пацієнтів на руках. Ситуацію погіршувало і те, що це було єдина карета швидкої допомоги не лише на Добротвір, а й на довколишні села.

Лікарі розуміли: далі так не можна, тож звернулися за підтримкою до компанії ДТЕК, подавши заявку на проєкт «Громада своїми руками», з яким вже було реалізовано не одну корисну громадську ініціативу. Протягом багатьох років подача заявок в рамках проєкту дозволяє компанії виявити найбільш гострі потреби регіону та спрямувати фінансову підтримку на вирішення справді проблематичних питань. Так було і цього разу: ДТЕК пішла назустріч медикам та влітку цього року виділила 80 тисяч гривень на ремонт автомобіля швидкої допомоги.


«ДТЕК зацікавлений у розвитку Добротвора, тому вже багато років ми втілюємо у життя партнерські проєкти разом з громадою. В Добротворі багато небайдужих та активних жителів, які охоче пропонують свої ідеї і активно їх реалізують за допомогою наших грантів, – розповідає Олег Таращук, директор ДТЕК Добротвірської ТЕС. – Медицина є одним з пріоритетних напрямків для регіону, тож ми завжди намагаємось надавати допомогу нашому медичному закладу по різних сферах: і ремонт будівлі, і розвиток інфраструктури медичної, і надання необхідного обладнання».


На отримані кошти вдалося змінити все кардинально: закупили та встановили новий двигун, в кареті швидкої поміняли міст, встановили необхідні для надання екстреної допомоги пристрої: дефібрилятор, відсмоктувач, пристрій для нагрівання препаратів, які капають пацієнту і який тепер не треба тримати в руках під час транспортування хворого.

А для того, щоб забезпечити медиків ще кращими можливостями, автопарк пункту екстреної медичної допомоги отримав ще один подарунок від Фонду Ріната Ахметова: сучасний реанімобіль, повністю укомплектований медичним обладнанням. Саме такий реанімобіль п’ять років тому компанія подарувала і місцевій лікарні. Тож тепер команда медиків Добротвора зможе оперативно приїжджати за викликом навіть у найвіддаленіші куточки району, а це означає кращу якість медичної допомоги та ще більше врятованих життів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here