У Сумах поліція розслідує смерть 79-річної жінки, яка мала високу температуру та цукровий діабет. Перед цим кілька сумських лікарень відмовилися її прийняти.

За інформацією поліції, увечері 20 квітня до приймального відділення Сумської обласної клінічної лікарні медики швидкої допомоги доставили 79-річну жінку з високим рівнем цукру в крові та високою температурою. Як випливає з повідомлення поліції, перед тим, як доставити жінку до лікарні, медики швидкої допомоги спробували допомогти жінці самотужки.

«Попри всі намагання бригади медиків “швидкої” надати допомогу хворій, її стан не покращився, а спроби передати немічну жінку на лікування до кількох лікарняних закладів обласного центру виявилися безуспішними – людину з високою температурою медичні установи приймати не хотіли. Після дзвінка фельдшера бригади “швидкої” до поліції, жінку взяли до приймального відділення СОКЛ, де вона й померла», – сказано у повідомленні.

Померла жінка родом із Сумської області, а в Сумах проживала лише з грудня минулого року.

У зв’язку з цим інцидентом поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до двох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here