Лідія Котеляк хоче керувати Національною службою здоров’я

У конкурсі на посаду голови Національної служби здоров’я України (НСЗУ) братимуть участь 14 кандидатів, серед них — колишня народна депутатка від «Батьківщини» Лідія Котеляк. Про це пише «Інтерфакс-Україна».

Зазначається, що у вівторок, 27 лютого, відбудуться тестування, розв’язання ситуаційних завдань і співбесіди кандидатів на посаду голови Національної служби, яку створюють у межах медичної реформи.

Національна служба здоров’я була створена наприкінці грудня 2017 року, вона повинна запрацювати всередині року. Ця служба – важливий орган в імплементації положень медичної реформи. З нею повинні підписувати договори лікарні, лікарі яких будуть отримувати компенсацію з бюджету за кожного приписаного до них пацієнта.

Серед претендентів на посаду, окрім Лідії Котеляк, є заступник генерального директора з питань стратегічного розвитку ТОВ Isida-IVF Олег Петренко, головний лікар ТОВ «Поділля Медфарм» Анатолій Побережний, гендиректор київського КП «Фармація» Руслан Світлий, екс-голова Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги Андрій Вишневський, начальник відділу моніторингу у сфері надання медичної допомоги наркозалежним та Call-центру держустанови «Український моніторинговий і медичний центр з наркотиків та алкоголю» Міністерства охорони здоров’я Юрій Кеда.

Крім того, в конкурсі візьмуть участь головний лікар Чуднівської центральної районної лікарні (Житомирська обл.) Ігор Лукашенко, партнер юридичної компанії Jurimex Марина Слободниченко, бенефіціар ТОВ «Центр підготовки енергоменеджерів» Ігор Свиридов, головлікар медцентру «Фарм Макс» (Бровари Київської обл.) Сергій Горбань, керівник фінансової компанії «ФмнХелпФарм» Мирон Найд, радник міністра юстиції Роман Усенко.

Лідія Котеляк претендує на посаду як керівник ТОВ «Антіна».

Як пише видання «Барометр Южноукраїнська», це ТОВ займається промисловим виловом риби на Миколаївщині, зокрема має ліцензію на вилов риби в водах Південного Бугу. Згідно із повідомленням місцевих ЗМІ, компанія Котеляк мала проблеми з тамтешніми рибалками, які звинуватили її у незаконному промислі.

Лідія Котеляк була народною депутаткою від ВО «Батьківщина», зокрема 2012 року вона виграла вибори в мажоритарному окрузі №123 на Львівщині. Також була першим заступником голови Львівської обласної партійної організації з 2010 року по 2014 рік та головою Львівської обласної громадської організації «Жінки Батьківщини» з 2008 року.

2014 року Котеляк виключили з Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here