Згідно інформації МОЗ України, середній час прибуття швидкої допомоги до пацієнта займає 8,5 хвилин. Цей проміжок часу може стати фатальним для людини.

Сервіс надання першої медичної допомоги може стати порятунком для людей, що очікують швидку. ТРЦ King Cross Leopolis це розуміє, і тому торговий центр закупив автоматизований зовнішній дефібрилятор, який дозволяє при необхідності провести серцево-легеневу реанімацію ще до прибуття карети невідкладної допомоги.


Окрім збільшення власних ресурсів, ТРЦ вирішив покращити знання й своїх відвідувачів. Відтак, з початку березня у King Cross Leopolis щосуботи проводяться майстер-класи з надання першої медичної допомоги. Тут кожен охочий зможе дізнатися, що робити при різних видах травм, судомах, інфаркті чи зупинці серця.Постійне покращення свого сервісу та гарантування безпеки своїх відвідувачів вже не одноразово робить ТРЦ King Cross Leopolis найкращим торговим центром Львова за результатами Премії Retail Awards. А 28 лютого на церемонії нагородження ТРЦ отримав вже 5 нагороду у номінації «Найкращий торговий центр Львова 2018».

Ця відзнака є ще одним показником довіри та симпатії споживачів до торгового центру. Адже Retail Awards «Вибір споживача» – унікальна Премія у галузі торгівлі, яка активізує та повертає компанії у реальність, адже саме українські споживачі своїми голосами оцінюють якість послуг, ефективність маркетингових активностей та інновацій, впроваджених у мережах або ТРЦ протягом року.

Результати й показники голосування у Retail Awards демонструють справжнє ставлення споживачів до бренду. Вони виявляють прогалини між любов’ю до бренду клієнтів та експертним рейтингом, який не завжди включає маркери клієнтського досвіду та уподобань споживача нового сервісного покоління.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here