У вівторок, 29 травня, у приміщенні Львівського обласного клінічного діагностичного центру, що розташований на вул. Пекарській, 69 б, презентували сучасний УЗД-апарат експертного класу. Його департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації закупив у межах програми «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області». Такі ж отримали ще два обласні медзаклади: Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр та Львівська обласна клінічна лікарня.

«Цей ультразвуковий апарат, що має назву Acuson 2000, створений на базі найсучасніших ультразвукових технологій нового покоління. Його багатопрофільна система дозволяє обстежувати пацієнтам як щитовидну та молочні залози, так і органи жіночої статевої системи. А її інноваційні можливості дозволяють забезпечити найкращу якість зображення, а також їхній імпорт для одночасного перегляду картинок комп’ютерної томографії та мамографії в режимі реального часу з ультразвуком», – пояснила експертка департаменту охорони здоров’я з УЗД-діагностики Наталія Ференц.

Завдяки проекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» медичні заклади отримали 10 млн грн на придбання обладнання, а також навчання медперсоналу, відкриття скринінгових центрів та оснащення онкоцентру.

«Закупівлі ми проводили за міжнародними правилами і завдяки економії коштів нам вдалося придбати додаткове обладнання для трьох обласних закладів охорони здоров’я та семи центральних районних лікарень. Також ми очікуємо апаратів для дитячої лікарні «ОХМАТДИТ», – розповіла директорка департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак.

Зазначимо, що вартість трьох УЗД-апаратів, якими вже обстежують пацієнтів діагностичного та дитячого медичних центрів, а ще обласної клінічної лікарні, – понад 4 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here