Унікальний аналізатор крові допоможе у лікуванні військовослужбовців

Українські розробники Науково-дослідного інституту NanoSapiens і НВК «Біопромінь» у рамках ініціативи «Україна здорова» передадуть Першому добровольчому шпиталю ім. М.Пирогова унікальний портативний медичний неінвазивний аналізатор крові, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Обладнання для лікування українських військовослужбовців і місцевих жителів до зони проведення ООС планують передати наступного місяця. Воно дозволить неінвазивним методом за короткий період отримати показники за 130 параметрами життєдіяльності людини.

Цей апарат — унікальна портативна медична лабораторія, вкрай необхідна при критичних станах пацієнтів для оперативного визначення головних показників життєдіяльності.

Аналізатор вимагає підключення до комп’ютера і дозволяє здійснювати діагностику без жодних витратних матеріалів, а також надає лікарю перелік можливих станів і діагнозів, що відповідають показникам життєдіяльності пацієнта.

Перший добровольчий шпиталь ім. М.Пирогова є найбільшим неурядовим проектом із залучення цивільних медиків до надання медичної допомоги в зоні проведення операції ООС. Реалізується одноіменним благодійним фондом спільно з МОЗ, МО, Генштабом ЗСУ і за підтримки РНБО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here