В інсенераторі можна безпечно утилізувати заражені препарати

Наступного року у Львові встановлять інсенератор для утилізації медичних відходів. На це передбачено 1 мільйон гривень. Про це повідомляє управління екології ЛМР.

За допомогою інсенератора можна буде безпечно утилізовувати медичні відходи у лікарняних закладах Львова. Адже їх не можна перероблятися як побутові, бо вони містять багато токсичних сполук, наприклад, цитостатичні препарати, антибіотики, а також радіоактивні речовини.

Такими медичними відходами є використані перев’язувальні матеріали, одноразові шприци та системи, рукавички, халати, рентгенівські плівки, інфіковані відходи харчових блоків, заражена кров, шматки шкіри, видалені органи, протерміновані, фальсифіковані та конфісковані лікарські препарати.

Всі ці речі вилучатимуть у лікарнях, поліклініках, диспансерах, хоспісах, медичних навчальних закладах, ветеринарних клініках, аптеках, оздоровчих та санітарно-профілактичних установах, судово-медичних та інших лабораторіях, на станціях швидкої допомоги і переливання крові. За допомогою модульного комплексу їх можна утилізувати без загрози поширення інфекційних захворювань та забруднення довкілля.

«З метою створення екологічно-безпечного середовища, на виконання Комплексної екологічної програми на 2017-2022 роки для м.Львова, затвердженої ухвалою міської ради від 27.04.2017 №1881, у міському фонді охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік передбачено 1 мільйон гривень на захід «Встановлення модульного комплексу (піролізного інсенератора) для утилізації медичних відходів», ‒ повідомили в управлінні екології ЛМР.

Відповідальний за виконання даного природоохоронного заходу – управління охорони здоров’я департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here