8-ма міська клінічна лікарня Львова придбає комп’ютерний томограф, який використовується для діагностики внутрішніх органів

Двом львівським лікарням придбають у лізинг комп’ютерний томограф та ангіографічну рентгенівську систему з обладнанням для візуалізації судин. За таке рішення 23 січня проголосували 48 депутатів.

Зокрема, 8-ма міська клінічна лікарня міста Львова придбає у лізинг комп’ютерний томограф, а клінічна лікарня швидкої медичної допомоги купить ангіографічну рентгенівську систему з обладнанням для візуалізації судин.

Згідно з ухвалою, обидва медичні заклади придбають обладнання в лізинг на два роки. Його відсоткова ставка не може перевищувати 19%. При цьому вартість томографа має бути не більшою за 25 млн грн, ангіографічної рентгенівстької системи — 36 млн грн. Поставити обладнання для обох лікарень мають не пізніше 31 грудня 2020 року.

Умови договору фінансового лізингу має визначити управління охорони здоров’я ЛМР та погодити їх з постійною комісією фінансів та планування бюджету.

Комп’ютерний томограф – це прилад, який використовують для діагностики внутрішніх органів. З допомогою томографії можна визначити будь-який орган людини, його розміри, положення, форму, стан поверхні та будову органа, його функції та щільність.

Ангіографічне обладнання використовується для діагностики різноманітних захворювань судин і органів людини. Ангіографія судин широко застосовується для визначення таких патологій судин, як стеноз (звуження), аневризма (розширення), а також для виявлення патологічних станів серця, діагностики функції нирок, для діагностики пухлин, кіст тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here