Марія Малачинська

У четвер, 23 січня, у Львівській обласній раді стартували відкриті конкурси на заміщення посад керівників закладів охорони здоров’я облради. Сьогодні конкурсна комісія планує розглянути кандидатури десятьох претендентів на сім керівних посад.

Першими комісія заслухала програми претендентів на посаду директора Львівського обласного перинатального центру. За крісло директора змагалися дві претендентки: завідувачка II гінекологічного відділення перинатального центру Ірина Біль та директорка Львівського обласного центру репродуктивного здоров’я населення Марія Малачинська.

Перемогла Марія Малачинська, за яку проголосували шість членів конкурсної комісії із дев’яти, двоє утримались, один проголосував проти. Конкурсна комісія рекомендує укласти з нею контракт на 5 років.

Голосуванню передувало обговорення обох кандидатур у колективі перинатального центру. Там також відбулось голосування за кандидатуру майбутнього директора. Працівники центру віддали 56% голосів за Ірину Біль та 32% голоси за Марію Малачинську. Однак це голосуванням вирішальним для членів конкурсної комісії не було.

Нагадаємо, що це вже третя спроба обрати директора перинатального центру на конкурсній основі. Торік обласна рада двічі оголошувала конкурс на цю посаду. Нинішні претендентки Марія Малачинська і Ірина Біль брали участь у двох конкурсах, але не набрали достатньої кількості голосів.

Переможців конкурсу ще мають затвердити на сесії депутати Львівської обласної ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here