На реконструкцію перинатального центру у Львові з бюджету Львівщини виділять 25,5 млн грн

Депутати Львівської облради внесли під час засідання сесії у вівторок, 30 січня, зміни до обласних програм та показників обласного бюджету. Відтак, на галузь охорони здоров’я скерували 50 млн грн, зокрема майже 25,5 млн грн на завершення реконструкції обласного перинатального центру у Львові.

Відповідно до ухвалених змін, управління капітального будівництва Львівської ОДА отримає у 2018 році майже 25,5 млн грн на співфінансування завершення реконструкції обласного перинатального центру. Цей проект поданий на конкурс Державного фонду регіонального розвитку. Загалом на завершення реконструкції об’єкта, стан готовності якого є 53%, необхідно у 2018 році витратити близько 114,3 млн грн.

Крім цього, завдяки змінам, внесеним до обласного бюджету, департамент охорони здоров’я ЛОДА отримає 17 млн грн на проведення капітального ремонту приміщень та інженерних мереж у пологовому корпусі Львівської обласної клінічної лікарні, що на вул. Некрасова, 4 у Львові.

Нагадаємо, депутати ЛОР на ремонт будівлі на вул. Короленка, 1а, де колись розташовувався «Російський культурний цент», а в майбутньому планують створити осередок для учасників АТО, виділили 6,5 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here