У четвер, 29 листопада, під час засідання сесії Львівської міської ради депутати визначили повний перелік переможців громадського бюджету Львова 2018 року. Відтак, переможцями стали 54 проекти, серед яких 48 малих та 6 великих на загальну суму понад 38 млн грн. За це рішення проголосував 48 депутатів ЛМР.

Зокрема, серед великих проектів (бюджет проекту до 3 млн грн) перемогла ідея створення сучасної палати інтенсивної терапії для новонароджених у пологовому відділенні 3-ї міської клінічної лікарні, ініціатива облаштування сучасної лабораторії для міської дитячої лікарні на вул.Пилипа Орлика та пропозиція забезпечити домашні візити для сімей, які виховують дітей з групи ризику. Коштом громадського бюджету у ліцеї «Оріяна» та у школі «Будокан» облаштують їдальні. У списку великих проектів-переможців також будівництво дороги до Голосківського кладовища.

Серед малих проектів (до 500 тис. грн) – закупівля білірубінометра для немовлят в пологове відділення на вул. Рапопорта, громадський простір в сквері на перетині вулиць Героїв УПА та Кульпарківської, відкриття міської обсерваторії, нові сквери, благоустрій біля шкіл, створення дитячих та спортивних майданчиків та ін.

Раніше ZAXID.NET писав про найцікавіші малі та великі проекти, які реалізовуватимуть впродовж року.

Нагадаємо, що загалом на цьогорічний громадський бюджет подали 159 проектів, з яких 137 допустили до голосування. Свої голоси за проекти громадського бюджету у 2018 році віддали понад 68 тис. львів’ян. Як і торік, левова частка проектів, що набрали найбільше голосів, стосуються шкіл та садків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here