Департамент охорони здоров’я ЛОДА уже скоро матиме нового директора

Новим директором департаменту охорони здоров’я ЛОДА стане 37-річний кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургії №1 Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького Орест Чемерис. Він став переможцем конкурсу, який нещодавно проводила ЛОДА, повідомило ZAXID.NET джерело в обласній адміністрації.

24 березня Орест Чемерис заповнив декларацію, де у графі: посада, на яку претендує, написав – директор департаменту охорони здоров’я.

За даними джерела, зараз Орест Чемерис проходить спецперевірку перед затвердженням на посаді. Він також уже подав до НАЗК декларацію про доходи, що є обов’язковим кроком перед призначенням.

Орест Чемерис був одним з трьох учасників конкурсу, який проводила ЛОДА. Окрім нього, на цю посаду претендували Наталія Ван Доеверен, головна лікарка шпиталю ім. Митрополита Андрея Шептицького, голова ГО «Львівська правозахисна ініціатива» і Олександр Писарев, керівник юридичного відділу на Львівській митниці ДФС.

Нинішній в.о. директора департаменту охорони здоров’я Андрій Васько документи на конкурс не подавав.

Що відомо про нового директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА?

Орест Чемерис народився у Львові у 1983 році. Навчався у СШ №93. Після закінчення школи вступив до Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, який закінчив у 2006 році. У цьому ж році як лікар-інтерн почав працювати у Миколаївській районній лікарні Львівської області.

Від 2009 року працює хірургом у 8-й міській клінічній лікарні. У Львівському національному медуніверситеті ім. Данила Галицького працює з 2013 року, спершу на посаді асистента кафедри хірургії №1, а з 2015 року – ще й заступником декана факультету іноземних студентів.

У 2019 році був обраний на посаду доцента кафедри хірургії №1. Одружений. Виховує доньку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here