Вживати канабіс дозволять людям, які мають склероз, травму спини, хронічні болі і після хіміотерапії

Данський парламент дозволив використовувати медичний канабіс для пацієнтів з низкою захворювань. Дозвіл буде діяти чотири роки, повідомляє «Радіо Данії» DR з посиланням на міністерство охорони здоров’я Данії.

Як зазначається, медичний канабіс легалізовано в рамках експерименту. Протягом чотирьох років дії дозволу ефект застосування речовини буде постійно аналізувати група дослідників.

«З 1 січня пацієнти, наприклад, з хронічними болями або сильною нудотою після хіміотерапії, зможуть отримати призначений лікарем медичний канабіс. Рішення одноголосно прийнято в парламенті. Тепер ми можемо допомогти пацієнтам з нестерпними болями безпечним і законним способом», – заявила міністр охорони здоров’я Еллен Тране Нербі.

До пацієнтів, яким дозволять приймати канабіс, належать, зокрема, ті, хто страждає на склероз, має травму спини, хронічні болі, а також ті, хто пройшов хіміотерапію.

Також уряд визначив підприємства, яким дозволено вирощувати і виробляти медичний канабіс для вітчизняної системи охорони здоров’я і експортного постачання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here