Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих у Винниках з 17 серпня частково відновить проведення хірургічних операцій. Для цього відкриють відділення кістково-гнійної хірургії, два ортопедичні, хірургічне, урологічне та отоларингологічне.

Як повідомила 12 серпня прес-служба ЛОДА з посиланням на директора департаменту охорони здоров’я Ореста Чемериса, ці відділення підготують для надання невідкладної хірургічної допомоги, відтермінування якої може спричинити значні ризики для життя чи здоров’я пацієнтів.

Операції проводитимуть першочергово учасникам АТО і ООС, ветеранам воєн, учасникам бойових дій, членам сімей померлих ветеранів війн та прирівняним до них категорій населення, репресованим, учасникам війн, ліквідаторам аварії на ЧАЕС, дітям війни, учасникам Революції Гідності. Їхню госпіталізацію проводитимуть після ІФА чи ПЛР-тестування на коронавірус.

За словами Ореста Чемериса, в госпіталі розмежують зелену зону та червону (для пацієнтів з коронавірусом) зони, аби вберегти пацієнтів та медичний персонал від небезпечних контактів. Для госпіталізації пацієнтів, які потребують операції і мають негативний результат тесту на коронавірус, розгорнуть додаткове приймальне відділення, палати інтенсивної терапії в операційному відділенні та профільних хірургічних відділеннях.

Нагадаємо, що госпіталь у Винниках почав приймати пацієнтів з підозрою на коронавірус з 10 квітня. Усього він може прийняти від 110 до 330 пацієнтів з Covid-19 або з підозрою, їх розміщують у терапевтичних відділеннях. Станом на ранок 12 серпня у госпіталі перебуває 189 хворих, у 82 з них підтверджений діагноз коронавірус. Усього з квітня до госпіталю поступили понад 900 пацієнтів з підозрою на Covid-19.

У лютому мешканці Винників заблокували під’їзд до госпіталю через чутки, що туди мають привезти евакуйованих з Уханю українців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here