Це не перший випадок, коли міністр охорони здоров’я рятує життя людині

Голова МОЗ Грузії Давид Сергієнко надав в літаку медичну допомогу пасажирці і врятував їй життя. Про це повідомляє видання «Грузія Online».

Як повідомляється, Сергієнко кілька тижнів тому повертався до Грузії з саміту Всесвітньої Організації Охорони здоров’я. На авіарейсі Женева-Стамбул жінка на борту відчула себе погано, її стан був досить важким. Сергієнко надав їй медичну допомогу і протягом усього польоту особисто контролював стан хворої.

Дану інформацію підтверджують і в прес-службі Міністерства охорони здоров’я країни.

Виявилося, що пацієнткою глави МОЗ Грузії виявилася громадянка Ірану, яка разом з чоловіком і дітьми проживає в Женеві.

Зазначимо, що це вже не перший випадок, коли міністр охорони здоров’я рятує життя людині. У вересні 2013 року Сергієнко їхав на авіашоу, коли побачив, як на Московському проспекті в Тбілісі машина збила п’яного пішохода.

За словами очевидців, Сергієнко не став чекати приїзду лікарів і сам перев’язав ногу чоловіка, пожертвувавши своєю фірмовою краваткою. Завдяки своєчасно наданій допомозі все завершилося благополучно.

Після цього випадку краватку Сергієнка помістили разом з іншими медалями та нагородами Центру швидкої медичної допомоги в Тбілісі як символ вірності клятві Гіппократа.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here