Голова Львівської ОДА Маркіян Мальський звернувся 10 жовтня до голови Львівської облради Олександра Ганущина щодо зняття з розгляду депутатських комісій та з порядку денного засідання сесії проекту об’єднання двох обласних дитячих лікарень, які розташовані у Львові.

Йдеться про об’єднання Львівської обласної дитячої клінічної лікарні ОХМАТДИТ і Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

«Враховуючи суспільну важливість та невідповідність інформації щодо можливої ліквідації КЗ ЛОР «ОХМАТДИТ» відкликаю проєкт рішення «Про удосконалення надання медичної допомоги дитячому населенню у Львівській області». Закликаю експертне середовище до широкої дискусії з цього питання для вироблення спільної та чіткої позиції», – написав Маркіян Мальський у Facebook і опублікував фото офіційного листа на адресу голови ЛЬвівської облради Олександра Ганущина.


Звернення Маркіяна Мальського

Раніше ZAXID.NET повідомляв, що медична комісія облради підтримала об’єднання ОХМАТДИТу і Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Цей крок, як стверджували члени комісії, обумовлений зміною принципів фінансування і необхідністю концентрації медичної допомоги. Ініціатором об’єднання двох дитячих лікарень став департамент охорони здоров’я ЛОДА.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here