Людей із захворюванням коронавірусом в Україні будуть лікувати безкоштовно у комунальних і державних медустановах. Про це в інтерв’ю Hromadske сказала міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька.

«Всі люди, які знаходяться в наших медичних закладах комунальної і державної власності, отримають лікування безкоштовно. Ліки не є специфічними, не є складними для поставки. Зараз у закладах охорони здоров’я ліки є», – зазначила Скалецька.

Вона пояснила, що Всесвітня організація охорони здоров’я щодо грипу та коронавірусу рекомендує симптоматичне лікування: зняття температури, лікування кашлю. Але всі дії повинні проводитися за рекомендаціями лікаря.

«Прохання – не займатися самолікуванням. Оскільки найбільше проблем виникає тоді, коли людина пізно звернулася і почалася гостра пневмонія і проблеми з диханням», – зазначила глава МОЗ.

Зоряна Скалецька відповідає на актуальні питання про коронавірус

За останніми даними, кількість заражених коронавірусом у світі зросла до 85 187. Більшість випадків інфікування, 79 251, зафіксували на материковому Китаї. Проте суттєво зросла кількість інфікованих у Південній Кореї (2931) та Італії (889). Кількість жертв у світі зросла до 2924, водночас 39 548 людей одужали.

В Україні наразі жодного випадку зараження коронавірусом зареєстровано не було.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here