У Міністерстві охорони здоров’я України стверджують, що станом на сьогодні в Україні є понад 3,5 тис. апаратів штучної вентиляції легень. Про це розповів головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, інформує «Громадське».

«У нас є 350 апаратів штучної вентиляції легенів у відділеннях інтенсивної терапії саме в інфекційних стаціонарах. У нас є 3,5 тисячі апаратів штучної вентиляції у відділеннях інтенсивної терапії, які переформатовуються, перепрофільовуються у подальшому, поза межами інфекційних стаціонарів», – зазначив він.

Також Ляшко повідомив, що апарати штучної вентиляції легень є операційних, які сьогодні відмовились від планових операцій, на виконання рішення президента та постанови про карантин, «тому апарати на території України є».

Водночас, у МОЗ зазначили, що не всі лікарі вміють працювати з такими апаратами.

«Наше завдання – забезпечити їх (апарати) кваліфікованими спеціалістами, а також приладами, які замінюються і підлягають дезінфекції», – додав Ляшко.

Зазначимо, що в Україні наразі захворіли на Covid-19 73 особи, 3 людини померли, 1 – вилікувалась.

Із 12 березня до 3 квітня щонайменше запроваджено карантин. Міста стали закривати усі заклади, крім маркетів і аптек. Кордон для іноземців закрито, міжміське автобусне й залізничне сполучення з 18 березня призупинено.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here