Особливу увагу звертатимуть на проекти світових трендів у сфері медичних технологій

В Україні стартував перший український конкурс біомедичних стартапів MBioS Challenge, фіналісти якого зможуть презентувати свої роботи в Лондоні на щорічній конференції Української медичної асоціації Великої Британії (UMAUK). Про це повідомила координатор Національної ради з розвитку інновацій Алла Олійник під час прес-конференції в середу, 14 лютого, пише «Інтерфакс-Україна».

За її словами, конкурс не обмежений якимись конкретними напрямами в галузі медичних технологій, організатори розглядатимуть стартапи як на рівні готових продуктів, так і на рівні прототипів. Вона наголосила, що особлива увага звертатиметься на проекти, які перебувають у руслі світових трендів у сфері медичних технологій, зокрема, персоналізованої медицини, точкової доставки медикаментів, технологій блокчейн, штучного інтелекту, доповненої реальності, телемедицини тощо.

Голова організаційного комітету форуму інтернет-діячів iForum Олександр Ольшанський, коментуючи можливості застосування технології блокчейн у медицині, акцентував увагу на тому, що вона надає можливість зберігати будь-які дані про медичні маніпуляції, унеможливлюючи їх видозміну. «З точки зору медицини це, звісно, важлива річ, оскільки блокчейн дає змогу створювати нефальсифіковані джерела даних», – сказав він.

Як повідомив керівник «Дому інновацій» Олександр Кульвановський, охочі взяти участь у конкурсі мають заповнити анкету на сайті організації, а також представити відеоролик, що розкриває суть проекту. Подання заявок на участь у конкурсі триває до 23 березня, після терміну закінчення їх прийому журі, до складу якого ввійдуть професіонали у сфері медицини, біології, а також представники бізнесу та венчурних фондів, з 23 березня по 23 квітня розгляне проекти, оцінить їх комерційну перспективу. Учасників конкурсу проконсультують юристи, сертифіковані патентні повірені. Фінал конкурсу відбудеться на форумі інтернет-діячів iForum 25 квітня.

Призери – 10 команд – поїдуть до Лондона, де Британська асоціація українських лікарів проводитиме щорічну конференцію. У другій половині конференції влаштують презентацію стартапів. На неї запросять потенційних інвесторів.

Організаторами конкурсу є «Дім інновацій» спільно з UMAUK, компанією Borsch Ventures, за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Американської торговельної палати.

Дім інновацій – це платформа, що об’єднує науковців, бізнесменів, стартаперів та креативний клас, які прагнуть розвивати інновації в Україні.

Українська медична асоціація Великобританії (UMAUK), яка об’єднує медичних працівників українського походження, багато років підтримує талановитих українських медиків. Borsch Ventures iнвестує, розвиває молоді технологічні компанії, пов’язані зі сферами біомедицини, фармацевтики та охорони здоров’я, а також підтримує крос-програми з найвідомішими акселераторами світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here