Медики співпрацювали з працівниками ДСНС під час транспортування хворої дівчини

Вперше в історії України центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Донецької області і міста Києва спільно з Держслужбою з надзвичайних ситуацій і за підтримки учасників Операції об’єднаних сил провели аеромедичну евакуацію. Про це повідомляють на сайті МОЗ.

У четвер, 27 лютого, на спеціальному літаку дівчинку 2006 року у тяжкому стані транспортували з Краматорська до Києва. Зараз дитину готують до оперативного втручання.

Дівчинку доставили з обласного відділення нейрохірургії лікарні міста Лиман на аеродром Краматорська. Лікар-анестезіолог і фельдшер супроводжували дитину в аеропорт у Києві. Для подальшого лікування бригада екстреної медичної допомоги в супроводі поліції доставила дитину в інститут нейрохірургії ім. академіка Ромоданова. Зараз дівчинка перебуває у відділенні інтенсивної терапії та анестезіології інституту, її готують до операції.

Фото МОЗ

«Ця перша аеромедична евакуація – приклад скоординованої роботи центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, ДСНС, учасників Операції об’єднаних сил. Вона відбулася за підтримки волонтерів і активістів», – зазначили в МОЗ.

Зазначимо, що в липні минулого року МВС України підписало контракт з Airbus Helicopters на закупівлю 55 вертольотів моделей H225, H145, Н125. Крім вертольотів, на базі створеного державного сервісного центру Україна отримає технічний супровід – сервісне обслуговування, інструкторів і техніків, а також навчання: підготовку екіпажів та інструкторів, які надалі будуть самі навчати персонал. Перші два вертольоти H225 отримали в грудні Національна гвардія і ДСНС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here