У п’ятницю, 17 квітня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення надати від міста по 10 тис. грн вісьмом працівникам Науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Зокрема, цю допомогу отримають працівники інституту, які безпосередньо беруть участь у проведенні лабораторних досліджень методом полімеразно-ланцюгової реакції.

«Це є вісім працівників, із яких троє не мешканці Львова. Вони отримають від міста по 10 тис. грн такої матеріальної допомоги. Це друга лабораторія, яка в нас запрацювала і проводить лабораторні дослідження ПЛР-тестами. Третя лабораторія, яка запрацювала цього тижня – лабораторія військового госпіталю – ті працівники, які задіяні до цієї роботи, також будуть отримувати таку матеріальну допомогу від міста», – розповіла заступниця міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна.

Нагадаємо, раніше 13 працівників Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України отримали від міста по 10 тис. грн. А також таку допомогу місто виплатило 237 працівникам Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, де лікують пацієнтів із коронавірусом.

До слова, раніше ZAXID.NET розповідав про те, як проводять ПЛР-тестування у львівських лабораторіях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here