Тимчасові пункти у наметах облаштовують за наказом керівника державного штабу протидії Cоvid-19

На Львівщині на території 10 лікарень, які визначені для лікування хворих на коронавірус, встановили намети для тимчасових пунктів прийому пацієнтів. У цих наметах пацієнтів з підозрою на коронавірус оглядатимуть лікарі, аби визначити, чи вони потребують госпіталізації, чи можуть лікуватися вдома.

Як повідомили у Львівській ОДА, таке рішення прийнято на виконання розпорядження керівника державного штабу проти розповсюдження Cоvid-19, Віктора Ляшка «Про облаштування тимчасових пунктів прийому та сортування хворих на коронавірусну хворобу».

У тимчасових пунктах на території цих лікарень оглядатимуть та сортуватимуть хворих на коронавірус (фото ЛОДА)

Тимчасові пункти прийому пацієнтів у Львові та області облаштовують на території 10 закладів охорони здоров’я першої та другої хвиль, які визначені для лікування хворих на коронавірус. Вже у неділю, 29 березня, працівники ДСНС та поліції встановили намети для таких тимчасових пунктів. Як зазначають у ЛОДА, правоохоронці здійснюватимуть біля наметів охорону правопорядку.

Як пояснив ZAXID.NET керівник обласного штабу протидії коронавірусу Іван Собко, такі заходи пов’язані із тим, що в лікарні кластимуть лише хворих зі станом середньої важкості та важких хворих. Осіб, які матимуть легку форму, відправлятимуть на амбулаторне лікування. Наразі ж ЛОДА очікує додаткових роз’яснень щодо функціонування таких тимчасових пунктів.

Зазначимо, базовими лікарнями для лікування хворих на коронавірус на Львівщині визначені Львівська обласна інфекційна лікарня, 8-ма міська клінічна лікарня Львова, Львівський регіональний фтизіопульмонологічний лікувально-діагностичний центр, Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи та шість лікарень у районах області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here