Понад 3 роки тому під час місцевих виборів 2015 року провів разом із командою понад 60 зустрічей із громадою. На кожній звучало багато запитань до кандидатів, але одне було незмінне: «Коли вже нарешті в Бродах буде пологовий будинок?»

І ось лише сьогодні в цій історії ставимо крапку – реконструйоване пологове відділення у Бродах на 30 ліжок відкрито. Вартість робіт склала 41,166 млн. грн., з яких Державний фонд регіонального розвитку – 24,034 млн. грн., а обласний бюджет – 17,132 млн. грн. Обладнання – 16,168 млн. грн. Тішуся, що Бродівщина нарешті має повноцінне і сучасне пологове відділення!

Обіцяли – зробили!
#перемога


Але! Але ця історія була б неповною, якби не викласти її з початку… Ооо, вона вартує кілька речень, що нижче.

Отже, пологове відділення було закрито у 2011 році. Цього ж року за кошторисом, складеним на замовлення Бродівської центральної лікарні, за їх медичним завданням «славнозвісна» фірмочка «Мегабудмакс» (вона ж Львівський будівельний холдинг, вона ж «Ві.Ай.Пі») розпочала ремонтні «роботи» під «чуйним» наглядом керівництва лікарні, а трохи пізніше – й управління капітального будівництва. Результат господарювання на початок 2016 року, на 5-й рік будівництва, «в мініатюрі» нагадував історію з Львівським обласним клінічним перинатальним центром, де через безгосподарність окремих посадовців неосвоювалися кошти з Державного бюджету, а саме будівництво – пробуксовувало.

Більше у дописі тут.

але словами приблизно так:
– дерев’яне перекриття було обрано таке, що не підходить для цього об‘єкту;
– незавершені роботи по фасаду, хоча в актах було інше;
– незавершені роботи по даху, а сам дах не був підсилений, просів каркас крокв;
– не поставлені більшість дверей;
– система каналізації була нахилена в іншу сторону всупереч законам фізики;
– котельня на даху без автоматики, обв’язки трубами, без насосів.

І так далі, сенсу продовжувати немає…


Половину 2016 пору тривав квест: як виловити «фірмочку» і змусити її передати об‘єкт. Помилки в документації і виконанні «робіт» були настільки грубими, що в 2016 році не було можливості вести повноцінні роботи.

Наприкінці 2016 – початку 2017 року документація була відкорегована, і за результатами відкритих торгів 05.05.2017 року було укладено нову угоду. До кінця 2018 року, або за півтори року!!! було проведено:

– заміну покриття шатрового даху;
– утеплення горища мінераловатними плитами;
– утеплення фасаду;
– заміну віконних та дверних прорізів;
– влаштування збірного міжповерхового залізобетонного перекриття;
– заміну всіх внутрішніх мереж водопостачання та водовідведення, електропостачання, слабострумні мережі, прокладання нової системи теплопостачання із влаштуванням нової котельні із твердопаливними котлами, прокладання системи вентиляції із вентиляційними установками та парозволожувачами;
– прокладання мережі подачі кисневих газів, компресорної установки та рампи із кисневими балонами;
– внутрішні оздоблювальні роботи;
– благоустрій;
– придбання та влаштування медичного та офісного обладнання.

23.01.2019 року ДАБІ офіційно видала сертифікат про готовність до експлуатації.

І ось сьогодні – 12.02.2019 року ми відкрили бродівське пологове!

Побачити контраст можна у відео «Пологове відділення Бродівської ЦРЛ. Як було і я стало»

Щодо подяк. Депутатському корпусу Львівської обласної ради, голові Львівської ОДА Олегу Синютці за підтримку рядка в обласному бюджеті. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, бюджетному комітету Верховної Ради та народному депутату Михайлу Бондару – за підтримку у Держфонді регіонального розвитку. Підрядникам – за розплутану і доведену до кінця історію з будовою, зокрема особисто Володимиру Сеху. Голові районної ради Євгену Шведу – за постійний контроль і допомогу на місці. Те ж саме Анатолію Белею – чекаємо на крок від друзів з Німеччини. Решті «помічникам» з РДА і «прімкнувших к успєху» – ну куди ж без Вас)


ППС Щодо «подяк». Усім, хто складав перші кошториси і медичні завдання. Ну, і, звісно, «фірмочкам», що упевнено «стартували» у 2011-2015 роках та їх місцевим невтомним помічникам. Бажаю сили і відповідальності Бродівській районній раді вирішити нарешті питання менеджменту Бродівської ЦРЛ.

Куди рухатися далі? Вкрай важливе питання: легальні платні послуги за проведення пологів. Дуже розраховуємо на політичну волю Міністерства охорони здоров‘я створити основу, а пізніше депутатів Бродівської районної ради затвердити такі розрахунки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here