Володимир Гірняк

голова координаційної ради партії «Громадянська позиція», заступник голови Львівської облради у 2015-2019 рр.

Інші блоги автора

Сезонний спалах вірусних інфекцій завжди супроводжувався певним неспокоєм. Нашестя коронавіруса – це черговий тест на готовність діяти швидко і ефективно. Дякувати Богу, українцям та мешканцям нашого регіону, зокрема, хвилюватись наразі причин немає, проте…

Поспілкувався з кількома авторитетними медиками, котрі запевнили у повній безпеці для людей і відсутності підстав для паніки. Це добра новина. У розмові ми зійшлися на тому, що найкраща профілактика будь-якою пандемії – це поінформованість суспільства. З цих міркувань настійливо рекомендую керівництву медичної галузі та управлінню з надзвичайних ситуацій максимально поінформувати населення, наскільки ми готові до позаштатних епідеміологічних ситуацій.

Ми мусимо знати: які у наших лікарнях запаси необхідних ліків, чи достатньо в аптеках і поліклініках респіраторних масок, чи передбачено спеціально обладнанні відділення у медичних закладах на випадок фіксування хворих з атиповими вірусами?

Є вагомі підстави сподіватися, що цьогорічне вірусне лихо нас обмине. Однак, враховуючи, транскордонне розташування нашої області, наявність міжнародного аеропорту та великого вокзалу і відповідну до цього міграцію населення, мусимо завжди бути напоготові. І в першу чергу – інформаційно озброєними.

Тому, повторюю, настійливо прошу усіх відповідальних осіб публічно поінформувати населення щодо готовності медичних закладів області в разі необхідності належним чином дати відсіч будь-яким вірусам. Маємо знати все про свою безпеку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here