У 2017 році Олега Данкова засудили до року тюрми та визнали винним у неналежному виконанні службових обов’язків, що спричинило смерть новонародженої дитини

Колегія суддів Львівського апеляційного суду скасувала вирок Шевченківського райсуду Львова, яким відомого львівського акушер-гінеколога Олега Данкова засудили до року тюрми. Раніше суд першої інстанції визнав Данкова винним у недбальстві, що призвело до смерті новонародженої дитини.

Шевченківський райсуд Львова ще у листопаді 2017 року визнав Олега Данкова, який працював завідувачем пологового відділення 3-ї міської клінічної лікарні, винним у смерті новонародженої дитини.

Згідно з вироком суду, у 2014 році Данков особисто приймав пологи у пологовому будинку на вул. Раппопорта і через його недбалість новонароджена дитина померла. Олега Данкова визнали винним у неналежному виконанні службових обов’язків, що спричинили смерть дитини, і засудили до року тюрми, зобов’язавши виплатити батькам померлої дитини 350 тис. грн.

Однак, Олег Данков не погодився з вироком суду і подав апеляцію. В результаті в останні дні грудня 2018 року Львівський апеляційний суд ухвалив скасувати вирок Шевченківського райсуду Львова та призначити новий судовий розгляд.

У своїй апеляційній скарзі Олег Данков наводить низку причин, чому вироку суду треба скасувати. Зокрема, на його думку, звукозаписи судового засідання, де проводились допити кількох свідків, неможливо прослухати.

«Також [Олег Данков] вказує на наявну у оскаржуваному вироку невідповідність висновків суду фактичним обставинам кримінального провадження, оскільки місцевий суд ухвалюючи вирок виходив не з доказів досліджених у судовому засіданні, а з доказів, які сам вигадав у нарадчій кімнаті», – вказано в ухвалі апеляційного суду.

Батьки померлої дитини, Мар’яна Павлик та Остап Пудляк, а також прокурор виступали проти скасування вироку суду першої інстанції. Однак апеляційний суд ухвалив призначити повторний розгляд справи. Ухвала про скасування вироку є остаточною і не підлягає касаційному оскарженню.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here